کتاب آخرین آرزو

اثر آندره ساپکوفسکی از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: امیرحسین خداکرمی-بهترین داستان های کوتاه

«آخرين آرزو» اولين کتاب از مجموعه کتاب‌هاي ويچر، نوشته‌ي آندره ساپکوفسکي، نويسنده لهستاني است. مجموعه کتاب‌هاي ويچر، علاوه بر اينکه ‌مخاطب زيادي دارند، منبع اقتباس يک سريال تلوزيوني و چند بازي کامپيوتري هم بوده‌اند. عمده دليل معروفيت جهاني اين کتاب‌ها، مجموعه‌ بازي‌هاي کامپيوتري ويچر هستند که جزء پرافتخار‌ترين عناوين تاريخ بازي‌هاي کامپيوتري محسوب مي‌شوند. اين کتاب شامل مجموعه‌اي از داستان‌هاي کوتاه است، که هر کدام به سهم خود، خواننده را با دنياي خاص ويچرها آشنا مي‌کند و پيش‌زمينه‌اي براي خواندن داستان‌هاي بلند اين مجموعه هستند.

گرالت يک ويچر است.
اما مزدور قاتل نيست.
تنها هدف او، نابودي هيولاهايي است که دنيا را به تباهي کشانده‌اند.
اما... نه هر موجود هيولا شکلي بد است؛ و نه هر موجود زيبايي خوب... ولي در هر داستان خيالي، حتما ذره‌اي حقيقت وجود دارد.


خرید کتاب آخرین آرزو
جستجوی کتاب آخرین آرزو در گودریدز

معرفی کتاب آخرین آرزو از نگاه کاربران
داستان های کوتاه و قشنگی داشت که اولش آدم فکر میکنه بی ربطن ولی بعد میفهمه که نه خیلی هم بی ربط نیستن و یه نقاط مشترکی دارن.
استفاده نویسنده از جملات کوتاه رو دوست داشتم و نکته مثبت کتاب این بود که به هیچ وجه اضافه گویی نداشت. این قدر خوب بود که تقریبا سه روزه خوندمش.بخش هایی از نقاط مبهم گیم هم برام روشن شد. بلافاصله کتاب دوم رو شروع میکنم.
سر آخر واقعا باید به آقای طاووسی مسرور دست مریزاد گفت با این ترجمه عالیش.ترجمه بسیار روان و وفادار به متن بود و تقریبا اصلا سانسور نداشت. کتاب دوم رو از تندیس گرفتم امیدوارم اون ترجمه هم خوب باشه.
امتیاز 4.3 به نظرم منصفانه است برای این کتاب.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آخرین آرزو


 کتاب خوشبختی در ویترین
 کتاب خاطرات آدم و حوا
 کتاب کلیسای جامع
 کتاب روزی که او خود اشکهای مرا پاک خواهد کرد
 کتاب بیگانه ای در دهکده
 کتاب الفبای تقلب