کتاب دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد

اثر آنا گاوالدا از انتشارات قطره - مترجم: الهام دارچینیان-بهترین داستان های کوتاه

من می خواهم کسی منتظر من باشد در جایی به بررسی نحوه زندگی بدون تغییر می تواند در یک لحظه سرنوشت ساز تبدیل شود. مادران باردار قصد دارند در آینده به بیمارستان برسند. یک فروشنده مسافرتی عواقب یک خروج تقریبا از دست رفته در بزرگراه در روزنامه صبح روز بعد می آموزد. در حالی که یک تاریخ کامل با یک عمل بی فکری از بین رفته است. در این لحظات حیاتی، گاالدا مهارت تقریبا جادویی خود را در انتقال عشق، شهوت، آرزو و تنهایی نشان می دهد.


خرید کتاب دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد
جستجوی کتاب دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد در گودریدز

معرفی کتاب دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد از نگاه کاربران
زندگی رااموختم.دسته گلهای کوچک برای همسران ودسته گلهای بزرگ برای معشوقه ها.....ازمقدمه کتاب

مشاهده لینک اصلی
کتاب قویی نبود
توی اینترنت پره از جمله ها و پاراگراف های این کتاب که بحق ام جملاتی خوبین. ولی کل کتاب گیرا نبود.
نصفه رها شد

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را دوست داشتم ... چندین سال پیش خواندید. حافظه داستان هایی درباره افراد عادی که زندگی طبیعی دارند با زیبایی، ناراحت کننده تر، لذت بخش تر یا غیر قابل قبول است. ما می توانیم کمی در هر یک از این زندگی ها، در یک زمان در زندگی ما، یکدیگر را پیدا کنیم. ما همچنین می خواهیم به آنها بگوئیم که حرکت کنند، به جلو برویم، نه به شکلی. نه همیشه آسان نیست، بدیهی است که این یک رمان بزرگ نیست، اما این شایستگی دادن احساسات مردم ساده است. @ بذر قلب، این چیزی غیر قابل توصیف است.به او می گویم که من قلب مانند یک کیسه خالی بزرگ است، کیسه، آن را خیس، آن را می تواند نگه داشتن یک سوک امکان پذیر نیست و در عین حال، هیچ چیز در آن وجود دارد. @ من آن را 4 * برای انتخاب سبک و شخصیت

مشاهده لینک اصلی
بیشتر در مورد آخرین اخبار و به روز آوری ها در مورد آخرین فن آوری، فن آوری و تکنولوژی بیشتر بخوانید. یک مرد خوب یک مرد است و مرد یک مرد است و مرد یک مرد است. وقتی به ساحل می روید، دریا و دریا را ببینید. »thaº¿ کارشناسی ارشد © SA ¢ تو A'i و در خانه» نانوگرم همچنین چا »¯، NHA» دیر daº نانوگرم «N riAªng را پوشش می دهد» ‡ تی. چیزهای زیادی متفاوت هستند، چیزهای مختلف متفاوت هستند Æ ° á »£ £ ج باشگاه N ¢ N baº mA¬nh در A'A³، ترویج» یی و » 'ñ laº½، A'A³ Ä'á» U هستند »¢ N نانوگرم NHA vaºt A'ia» ƒn hình chAºng میلی آمپر ما Thae ° á »نانوگرم gaº · p در درب» ™ ج SA »، نانوگرم، که او vaºy nAªn cA¡i cA¡ch آنا viaº¿t caº§n A'Ae ° á» £ ج کمی از ستایش و احترام به جوانان. وقتی دختر کوچولو هستم، بسیار سرگرم کننده و سرگرم کننده هستم. من دیوانه هستم و قصد دارم قلبم را بشکنم مهم است که به یاد داشته باشید که شما جوان هستید. اما آنها نیستند، بلکه به جای آنها آنا نامیده می شود. وقتی جوان بودیم، قیمت درست است، قیمت درست است، قیمت درست است. به چه چیزی گوش می دهید؟ به چه چیزی گوش می دهید؟ به چه چیزی گوش می دهید؟ به چه چیزی گوش می دهید؟ و فیلم (به عنوان مارک LeYy). دسترسی به اینترنت رایگان است و دسترسی به اینترنت، دسترسی رایگان به اینترنت وجود دارد »£ P lA½ laºm nAªn ngÆ ° á» من Ä'á »ج cA³ نوامبر» ƒ hAe¡i سایتها »\u003cشکستن» 'C که تهراناونیو »« truya »‡ N Y NA chuya» ƒn به truya »‡ N khA¡c.

مشاهده لینک اصلی
â € œLife را می توان در فقط یک لحظه موذی تغییر یافته است. â € این کلمات بر روی پوشش «من می خواهم کسی بود منتظر من برای جایی» و آنها کاملا محصور موضوع اصلی که این داستان را متصل است. داستان در این مجموعه ها، به طور عمده، در یک راه بسیار غافلگیر کننده به وقوع می پیوندند. به عنوان مثال، â € œLead Story â €، مورد علاقه من در این مجموعه، در مورد یک مرد است که تصمیم می گیرد برای انجام کاری که به نظر نمی رسد به خصوص از عادی، اما منجر به یک نتیجه ویرانگر. آنا گاالدا در ایجاد شخصیت ها با استعداد است. در فقط چند صفحه، او شخصیت هایی را به خوبی طراحی و پیچیده کرد که به نظر می رسید مانند افراد واقعی هستند. اما آنچه که بیشتر در مورد داستان ها تحسین می کنم این است که چگونه در مغز من کوتاهی می کردند. تصاویر چند روز پس از خواندن آنها در ذهن من تازه بود و من همچنان بر سوالات زندگی ظریفانه که گاالدا مطرح می شد، ادامه دادم. چند داستان داشتم که زیاد در آن نبودم، اما فکر می کنم این بیشتر یک ماده از یک مانع فرهنگی نسبت به کیفیت نوشتن. (گاالدا یک نویسنده فرانسوی است.) به طور کلی، \"من می خواهم کسی که در انتظار من بود\"، بسیار خوب است و از آن لذت می برم. (3.5 ستاره)

مشاهده لینک اصلی
این مجموعه ای از داستان های کوتاه ارائه می دهد ترکیبی خوب و رضایت بخش از صداهای مختلف، تن و احساسات. یکی از چیزهایی که آنا گاالدا در آن به چشم می خورد، دقیقا بازنویسی ظاهر و احساس یکپارچه های درونی ما به خودمان است - خود شک و تردید، گناه، ناخوشایند، ترس و ناسزا، بلکه امیدها، خرد کردن، رویاهای روزانه، درون جوک ها، و تصورات آینده که از طریق مغز ما در هر روز خاص رخ می دهد. این داستان ها نیز به سبکی تبدیل می شود که نوشتنش آسان می شود اما تم ها به اندازه کافی سنگین است که هرگز نمی تواند به سرزنش و غم و اندوه متهم شود.

مشاهده لینک اصلی
مجموعه ای عجیب و غریب از داستان های کوتاه که در آنها بسیار مقرون به صرفه نیست، اما اغلب فوق العاده دوست داشتنی و خشن. بعضی از داستان ها یک تخت کوچک انداخته اند، اما آنهایی که کار می کنند به خوبی کار می کنند (برای مرتع دادن به آداب و رسوم سنت گرمان دزر، @ @ Leave، @ @ For Years، @ and @ Clic- Clac @)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد


 کتاب پس لرزه
 کتاب داستان زنان
 کتاب سگی که به سوی ستاره ای می دود
 کتاب آگراندیسمان و چند داستان دیگر
 کتاب آخرین آرزو
 کتاب کسی به سرهنگ نامه نمی نویسد