کتاب سرنوشت زنان و دختران

اثر آلیس مونرو از انتشارات بوتیمار - مترجم: مریم عروجی-بهترین داستان های کوتاه

عشق یک زن خوب که یک دختر جوان را در دهه 1940 در روستای انتاریو رشد می دهد. دل اردن در انتهای جاده فلتس در مزرعه پدر فاکس جان خود را از دست می دهد، جایی که ماموران مکرر او، یک دوست خانوادگی کارشناسی فوق العاده ای و برادر کوچکتر او هستند. هنگامی که او شروع به صرف زمان بیشتری در شهر می کند، او توسط زنان احاطه شده است - مادرش، یک زن غریبه و احمقانه که دایره المعارف را به کشاورزان محلی می فروشد. مرز مادرانش، Fern Dogherty شهوت انگیز؛ و بهترین دوستش، نائومی، که با او به سرخوردگی و غرور و ناتوانی نوجوانان میپردازد. از طریق این مربیان ناخواسته و در برخورد خود با رابطه جنسی، تولد و مرگ، دل بررسی می کند که تاریک و روشن از زن بودن است.


خرید کتاب سرنوشت زنان و دختران
جستجوی کتاب سرنوشت زنان و دختران در گودریدز

معرفی کتاب سرنوشت زنان و دختران از نگاه کاربران
من احساسات بسیار متفاوتی نسبت به این کتاب دارم ...... من از طریق صفحاتی که دوست داشتم رفتم، دوست ندارم، واقعا دوستش دارم، و واقعا دوستش ندارم. از این رو دو و نیم ستاره است. نوشتن شگفت انگیز است و واضح است که آلیس مونرو دارای استعداد طبیعی با کلمات است. با این حال، من فقط نمی توانم به داستان می روم. ما سالهای نوجوان دل اردن، در شهر کوچکی از جوبایلی، انتاریو را در دهه 1940 پس از جنگ جهانی دوم دنبال می کنیم. من مشکل مربوط به هر یک از شخصیت ها را نداشتم و به خصوص برای هر یک از آنها اهمیتی نداشت ...... به عنوان یک حقیقت، من به شدت بعضی از آنها را دوست نداشتم. سخت نبود رمان را تمام کند، بودن واقعا سپاسگزارم از نوشتن بزرگ، که این ...... اما داستان، طرح، و شخصیت های فقط به من نمی رسد.

مشاهده لینک اصلی
Ive از هر کتاب مونرو که تا به امروز خوانده ام ...... نمی دانم اگر آن را به دلیل آن بود که یک رمان بود، اما هنوز هم احساس می کرد که یک گروه داستان کوتاه - عکس های فوری در نقاط تصادفی در زمان. یا شاید این به خاطر آن بود که من نمیتوانستم به دل همه چیز مربوط شود. البته نوشتن عالی است، با برخی از بینش های شدید - که احتمالا به همین دلیل من آن را به پایان رسید؛ من فقط هیچ کدام از کاراکترها را دوست نداشتم، اگرچه از قسمت اول بیشتر از دومین لذت بردم. هرچند هنوز تعداد بیشتری از مجموعه داستان های کوتاه او را می خوانم.

مشاهده لینک اصلی
من رویاهای بسیاری ± سیستم عامل در زندگی، خب نه، من به برخی از رویاهای ± سیستم عامل بسیار بزرگ آنها در حال حاضر من خسته چون من باعث بسیاری از مشکلات به تازگی. و آن را به خوبی، شما می دانید که هرگز نقطه ای می آید که شما را متوقف زندگی برای رسیدن به چیزی بزرگ در آینده، و هیچ کس نمی داند تا چه حد autoengaà ± A با رویاهای ± سیستم عامل، پروژه ها و یا همه آنچه که جامعه، خانواده و حتی خود را به یک جامعه می فروشد. فارغ التحصیل، دکترا، یک زندگی در یک کشور دیگر و یا حتی یک کودک، یک خانواده و یا سفر، و یا یک عکاس، هنرمند بزرگ، و یا یک کار بزرگ است. من می دانم، زندگی به نظر می رسد با یک سری از اهداف، رویاها ± سیستم عامل، اهداف ساختار و هیچ کس نمی داند که زمان متوقف می شود زندگی برای رسیدن به چیزهایی. همانطور که اگر یک ترس مسخره از حال حاضر، به آنچه که شما در حال حاضر، و پایان asÃ.En، چرا که این کتاب در مورد آن و حال برخی از چیزهای دیگر واقعا مهم است، مانند رابطه جنسی در دوران بلوغ یا عشق، به عنوان زنان، کودکان ± عنوان، کلیشه های فمینیستی، جنسی، چیزهایی مثل زنانگی و مردانگی است، و البته همچنین © n تقریبا مادران و دختران، خانواده، اما مادران و فرزند، مادر، دختر باهوش و هوشمند، و به عنوان ابزار از هوش، یک مادر نیز © N هوشمند می تواند ایده های بسیاری از شما پسران و دختران خود estúpidas به فروش برساند. این کتاب که هم © N دوستی است، مردم ± OA ± یک nerda، دوستی بین زنان و چگونه آن را حل می شود، دوستی بین زنان و مردان و چگونه است که هم © N حل شده است چگونه محدود به سن بلوغ و حتی نوجوانی است، یک کتاب در مورد طنز و نجات خود، نه یک کتاب است که از نزدیک درگیر عشق romántico.Pero بالاتر از همه یک کتاب است که تلاش می کند به زندگی است بالا فکر می کنم یا چیزی در زندگی مهم با توجه به هزاران نفر از کلیشه هایی که از آنچه ظاهرا به معنی مهم، آزاد و متعالی در futuro.Es یک کتاب فوق العاده است وجود داشته باشد و آن را شرم آور است که بسیاری از زنان که نوشتن رمان زنان وجود ندارد است آنها در تلاش برای یک زندگی در این جامعه هر روز قبل یا در هر مرحله از زندگی، و یا حیف که من کتاب بیشتر شبیه به این را نمی دانم است، زیرا در صورتی که نیاز دارم.

مشاهده لینک اصلی
وای. من سعی می کنم به یاد داشته باشم اگر تا به حال کتابی را بخوانم که به طور کامل تصور می کند که چطور می خواهد به عنوان یک دختر رشد کند، در مورد چیزهای عجیب و غریب دیگر پسران و دختران و بزرگسالان به شما در مورد هنجارهای جنسیتی، جنسیت، مرگ و آینده می گویند انتظارات برای زندگی شما زندگی دختران و زنان در دهه های 1940 و 1950 در یک شهر کوچک در کانادا قرار دارد، اما تجربه دهل راوی چنین جهانی است که از محیط خارج می شوند. آلیس مونرو برای نوشتن داستان کوتاه شناخته شده است، اما این کتاب او مانند رمانتیک ترتیبی است که شامل نقاشی های متقاطع زندگی دله از سن 10 سالگی تا 18 سالگی است. گرچه رمان به آرامی شروع می شود، من به سرعت کشف شدم و متوجه شدم که مونروس مشاهدات رشد می کردند، به طوری که داستان گسترش یافت. من به طور کامل درک می کنم که چرا او به عنوان یک نویسنده فمینیست به عنوان یک جنگجو در نظر گرفته می شود - او سوال هایی در مورد چالش های منحصر به فردی که زنان با آن مواجه هستند را مطرح می کند، مانند اینکه بیشتر در معرض آسیب پذیری قرار گیرد و نیاز به احتیاط در رابطه با مردان داشته باشد، و به طرز ماهرانه ای نشان می دهد که چقدر گیج کننده و غم انگیز است استانداردهای دوگانه از مردان احتیاطی مشابهی ندارند. من نمی توانم Lives of Girls and Women را به اندازه کافی ارائه دهم و نمی توانم منتظر بمانم تا بتوانم دستانم را برای کار بیشتر Munros بگیرم. من در حیرت هستم

مشاهده لینک اصلی
3/5 پرتره جالبی از زندگی و سرنوشت شکل زن در یک شهر کوچک در ایالات متحده است. نویسنده را افزایش می دهد چند سوال جالب در مورد وضعیت زن بودن از طریق © S سفر که باعث می شود شخصیت از دوران کودکی به تحریک جنسی و در نهایت آینده ای است که deberá enfrentarse.He بگویم که من نقطه دوست از دید شخصی که آلیس مونرو به داستان می آید، علاوه بر صدای (گاهی اوقات قدرتمند، گاهی اوقات نه چندان زیاد) که با آن شخصیت های زنانه اش را می سازد و آنها را تبدیل به افراد پیچیده، فردی و واقعی می شود که به دام افتاده اند در محيطی که در آن جنبش زنان و تخریب زنان مرتبه روز است. با این حال، درست است که می تواند خسته کننده باشد. شاید رمان کوچک باشد تا داستان های بیشماری را ارائه دهد، بعضی از آنها غیرممکن است، فصل ها را بیش از حد دراز می کند. توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرنوشت زنان و دختران


 کتاب دوئل
 کتاب دنیای وارونه
 کتاب من که حرفی ندارم
 کتاب هورلا
 کتاب بابای سیمون
 کتاب سرزمین دروغین