کتاب ماه عسل

اثر پاتریک مودیانو از انتشارات نشر چشمه - مترجم: حسین سلیمانی نژاد-بهترین داستان های کوتاه

چشمم به تکه‌روزنامه‌ی کهنه‌ای افتاد. تاریخش به زمستانی برمی‌گشت که اینگرید با ریگو آشنا شده بود. آن را اینگرید به من داده بود، آخرین‌باری که دیدمش. موقع خوردن شام شروع کرد به حرف‌ زدن درباره‌ی آن روزها. از ساکش یک کیف پول پوست تمساح در‌آورد و از داخل کیف پول، تکه‌روزنامه‌ را که با دقت تا خورده و تمام این سال‌ها پیش خودش نگه داشته بود. یادم می‌آید آن لحظه سکوت کرد. نگاهش حالت عجیبی داشت. انگار می‌خواست باری را که از مدت‌ها پیش روی دوش‌اش سنگینی می‌کرد، بردارد و بسپارد به من. یا شاید حدس می‌زد که من هم بعدها راه می‌افتم و دنبالش می‌گردم.


خرید کتاب ماه عسل
جستجوی کتاب ماه عسل در گودریدز

معرفی کتاب ماه عسل از نگاه کاربران
دنبال دختر جوانی می گردیم به نام انگیرید تیرسن،شانزده ساله ، یک و شصت قد ، صورت بیضی شکل ، چشمهای خاکستری، مانتو ورزشی کوتاه ، ژاکت آبی روشن،دامن و کلا بژ ، کفشهای ورزشی مشکی،لطفا هر خبری از او دارید به آدرس پاریس ، بلوار اورنانو ، شماره سی و نه دوم ،آقای تیزسین ارسال کنید.

مشاهده لینک اصلی
تا چند خط آخرش می خواستم سه ستاره بدم بهش چون چینش اتفاقت عصبیم می کرد. حس می کردم یه چیزایی رو یادش می رفت بگه بعد یهویی میاوردشون وسط داستان.
این هم چند خط آخر:
حالا مقابل این سینما رسیده ام که تبدیل شده به مغازه. آن طرف خیابان، هتلی که اینگرید با پدرش زندگی می کرد، دیگر هتل نیست. ساختمانی است مثل ساختمان های دیگر. کافه همکف که درباره اش صحبت کرده بود دیگر وجود ندارد. او هم یک شب به این محله برگشته و برای اولین بار احساس پوچی کرده. شرایط و شکل محیط اهمیت زیادی ندارند. یک روز در احساس پوچ بودن و تاسف دست و پا می زنید. بعد این احساس مانند جزر دریا محو می شود و عقب می نشیند اما سرانجام با قدرت بر می گردد. اینگرید نمی توانست از دستش خلاص شود، من هم همینطور.

مشاهده لینک اصلی
زیباترین کتاب مادیانو من تا به امروز خوانده ام. داستان که از انتها شروع می شود، خودکشی یک زن و زندگی اش که به نمایش در می آید، مخالفت با روایتگر است. موضوع پرواز، و تاریخ نیمه رنگی به عنوان Modiano می داند که چگونه این کار را به خوبی انجام دهد. سبک البته زیبا است.

مشاهده لینک اصلی
بیست و چهارم WG [B] از زیستن کنید: https: //www.goodreads.com/topic/show/...Da دوشنبه 1 تا یکشنبه 7: با عبارتRitorneranno مجریان روز تابستان â € | @ عبارت بهe . تظاهر به مرده است از دوشنبه 8 تا یکشنبه 14 @: عبارتSono در پشت جبهه در رفت â € | از عبارت @Io حتی @.

مشاهده لینک اصلی
کمی ناهموار به یاد ماندنی خواندن - از طریق آن پرواز کنید. مودیانو با زمان و نمایش در راه های جالبی بازی می کند - تنظیم هرگز به واقعیت بازگشت نمی شود و داستان واقعی، که ما به ندرت آن را می بینیم، دهه های قبل از عمل اصلی رخ می دهد. من پنج صفحه دیگر را می خواهم، اما می توانم درک کنم که چرا این پایان نامه آن را انکار می کند. این باعث می شود که من بیشتر بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
مانند کامو اولین کتاب (در ترجمه از فرانسه) که Ive خوانده شده توسط مدیانو (برنامه ریزی برای خواندن دورا برادر بعدی). داستان شگفت انگیز، بیانگرانه و خشمگین از خلأ روحانی، اشتیاق و از دست دادن در پاریس در جنگ جهانی دوم است. اینگرید و ژان - با سن و شرایط جدا شده، با این حال مسیرهای موازی را دنبال می کنند.

مشاهده لینک اصلی
پایان دادن به پایان زمانی که کتاب به پایان رسید، فکر من این بود که من هنوز باید نمونه نمونه آمازون را بخوانم و من تا به حال کتاب را نخریدم. داستان ساخته شده در حال حاضر و در flashbacks در طول WW II. سپس آن را بدون قطعنامه در هر سطح متوقف کرد. این یک داستان کوتاه و طولانی و نامناسب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ماه عسل


 کتاب شوخی های کیهانی
 کتاب آوای لطیف اهریمن
 کتاب شهرهای بی نشان
 کتاب ماه یخ زده
 کتاب اسباب خوشبختی
 کتاب عید پاک